Jdi na obsah Jdi na menu
 


MANDALY

  Motivační  obrázky a mandaly vznikají intuitivně, buď přímo "na míru" pro lidi, kteří si je přejí mít, nebo jako motivační obrázek s náladou, nebo pocitem, který jejich vznik provází.  Kresby jsou vytvářeny většinou tenkou fixou, nebo propiskou, ale také  pastelkou, nebo tužkou.

Obrázky lze získat ve formě motivačních pohlednic, nebo kopií originálů ve formátu A4, nebo A3, podle toho, jak byly vytvořeny. Originály "na míru" jsou kresleny na objednávku. 

Měly by sloužit především pro radost a pro zamyšlení nad krásou a složitostí světa a života na něm, které kresby vyjadřují.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Orfeo - Krásná práce

Vaše mandaly jsou překrásné, je z nich přímo cítit jak se přibližujete vlastní individuaci (není to překlep jen jungovský termín) ale jsou i inspirující pro ostatní. Alespoň mě úplně pohladily na duši, přesto že v nich je něco co, stále vybízí k nějaké činnosti o jejímž cíli či záměru nemám ani tušení...Snad je to to prolínání ženské a mužské energie jenž musí jednou nevyhnutelně splynout Božské prozření. Přeji mnoho štěstí na Vaší cestě

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 24065
Měsíc: 251
Den: 8